Usługa mycia i czyszczenia pojemników przemysłowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy usługę profesjonalnego czyszczenia pojemników przemysłowych typu KLT, powszechnie stosowanych w branży automotive. Dodatkowo w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, naszą ofertę poszerzyliśmy o usługę mycia elementów wykonanych z tworzyw sztucznych, np. przekładki plastikowe. Nasze usługi mycia i czyszczenia pojemników skierowana jest m.in. do firm logistycznych, przemysłu spożywczego, firm farmaceutycznych, a także innych przedsiębiorstw, w których jakość i regulacje sanitarne muszą spełniać surowe normy. W pracy wykorzystujemy nowoczesne i ekologiczne urządzenia czyszczące, które przystosowane są specjalnie do czyszczenia pojemników KLT.

Na czym polega mycie i czyszczenie pojemników?

Proces mycia i czyszczenia pojemników, związany z przedłużaniem ich żywotności i stosowany od 2000 roku, objęty jest ochroną patentową. Przebiega on w czterech etapach:

  1. Segregacja przekładek według typów,
  2. Selekcja i odrzucenie przekładek z wadami,
  3. Pranie, płukanie, suszenie w komorach termicznych,
  4. Kontrola jakości oraz pakowanie.

Proponowane przez nas rozwiązanie umożliwia wielokrotne użytkowanie przekładek plastikowych, rotujących w łańcuchu logistycznym.

Dlaczego warto?

  • Zmniejszenie degradacji środowiska odpadami przemysłowymi
  • Obniżenie kosztów zakupu materiałów w skali 30-70%

Oferujemy bezpłatne testy mające na celu sprawdzenie skuteczności naszego rozwiązania. W ich zakresie wykonujemy regenerację próbnej partii zanieczyszczonych przekładek, aby móc przeprowadzić efektywną próbę pakowania i transportu. Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty mycia i czyszczenia pojemników przemysłowych i przedstawimy szczegóły oferty. Jesteśmy przekonani, że usługi firmy MAGlogis sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Odkryj zalety procesu i zoptymalizuj koszty zakupu materiałów!

Zapytaj o szczegóły oferty