Regeneracja i serwis pojemników metalowych

Regeneracja oraz serwis palet i pojemników metalowych

Wykonujemy usługi związane z regeneracją oraz serwisem palet metalowych i pojemników. Zajmujemy się naprawą przemysłowych palet metalowych, koszy siatkowych, pojemników Gitterbox. Proponujemy również serwisowanie wózków transportowych, regałów oraz stojaków. Kompleksowo odnawiamy urządzenia, przywracając im pełną funkcjonalność. Dzięki naszej ofercie naprawy palet ładunkowych można oszczędzić na zakupie nowego sprzętu, a jednocześnie uniknąć konieczności utylizacji zużytych elementów.

Naprawa palet przemysłowych

Nasza oferta naprawy palet przemysłowych skierowana jest do firm, których celem jest obniżenie kosztów związanych z gospodarką paletową. Proces przywrócenia paletom ich dawnej świetności jest czasochłonny i męczący, jednak naprawiona paleta w niczym nie może odbiegać od tych znajdujących się w obiegu – dlatego warto postawić na doświadczenie profesjonalistów. Gwarantujmy konkurencyjne ceny napraw palet przemysłowych, a także szybką realizację każdego zlecenia.

Naprawa koszy siatkowych

Kosze siatkowe najczęściej używane są do składowania produktów w bardzo wielu gałęziach przemysłu, w tym m.in. w branży budowlanej, motoryzacyjnej oraz stalowej. Pomimo tego, że pojemniki te cechują się dużą trwałością i wytrzymałością, często wykorzystywane są w trudnych warunkach, co może prowadzić do ich uszkodzeń. Od wielu lat wykonujemy usługi naprawy i konserwacji koszy siatkowych. Chętnie pomożemy w przywróceniu pojemników do intensywnej pracy.

Serwisowanie wózków transportowych, regałów i stojaków

Specjalizujemy się w serwisowaniu wózków transportowych, regałów i różnego rodzaju stojaków. Przyrządy te są fundamentem właściwego funkcjonowania parków przemysłowych i centrów logistycznych, dlatego odpowiedni serwis jest niezbędny dla zapewnienia ciągłości produkcji. Okresowe kontrole stanu technicznego regałów oraz stojaków umożliwiają zachowanie bezpieczeństwa zarówno personelu, jak i ładunków, a także całej instalacji magazynowej.

Prostowanie wgnieceń i wymiana siatek w paletach i pojemnikach

W ramach wykonywanych operacji zajmujemy się przywracaniem geometrii palety lub pojemnika. Prostujemy wgniecenia, mocowania słupków nadstawek czy ścian. Zajmujemy się również prostowaniem lub wymianą siatek w paletach ze skrzyniami ażurowymi oraz w pojemnikach. Proponujemy także pomoc w regeneracji metalowych konstrukcji paletokontenerów (zbiorników paletowych). Oferujemy również oczyszczanie i usuwanie ognisk korozji, zabezpieczanie oraz malowanie metalu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Przywracanie geometrii konstrukcji, wymiana uszkodzonych elementów, cięcie, spawanie, szlifowanie, piaskowanie, malowanie
  • Wymiana tkanin w wózkach transportowych używanych do transportu międzyoperacyjnego oraz wyrobu gotowego

Skuteczna eliminacja powstałych zniszczeń

Przed regeneracją

Po regeneracji

Zapytaj o szczegóły oferty