O firmie

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją oraz dystrybucją różnego rodzaju opakowań. Posiadamy duże doświadczenie oraz wiedzę, dzięki czemu nieustannie dostarczamy Państwu najwyższej jakości rozwiązania. Stale staramy się usprawniać nasze produkty, by klienci chętnie do nas wracali.

Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów

Zaufało nam wielu przedsiębiorców, powiązanych z różnymi gałęziami przemysłu. Ze względu na to, że doskonale rozumiemy potrzeby poszczególnych branż, współpracujemy z różnymi firmami. Nasze opakowania dedykujemy głównie branży automotive – nieustannie rozwijamy swoje kompetencje w tej dziedzinie.

Produkujemy opakowania: tekturowe, drewniane oraz z tworzyw sztucznych. Staramy się przekuwać nasze doświadczenie, wiedzę oraz pasję w innowacyjne rozwiązania, by produkty służyły Państwu przez długie lata. Lokalizacja siedziby firmy na śląsku pozwala nam szybko i sprawnie rozwiązywać wszystkie zgłaszane przez klientów problemy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami i kontaktu.