Serwis wózków transportowych oraz koszy siatkowych

Przestój w pracy spowodowany niedziałającym sprzętem jest narażeniem firmy na utratę efektywności w codziennym funkcjonowaniu, co w konsekwencji może także doprowadzić do zmniejszenia dochodów firmy. W ramach naszych usług oferujemy serwis oraz regenerację opakowań metalowych, wózków transportowych, koszy siatkowych, regałów, stojaków oraz pojemników Gitterbox. Zajmujemy się kompleksową naprawą i renowacją różnego rodzaju sprzętów wykorzystywanych w zakładach przemysłowych. W razie potrzeby wyjmujemy i wymieniamy wadliwe elementy, szlifujemy, piaskujemy, przywracamy geometrię, prostujemy wgniecenia. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo na zakupie nowego sprzętu.

Naprawy przeprowadzone są przez wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem, którzy mają wszystkie wymagane uprawnienia. W pracy stosujemy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, a także oryginalne części zamienne. Nasze kompleksowe portfolio umożliwia dopasowanie pakietu serwisowego do potrzeb. Wystarczy, że powiedzą nam Państwo, czego potrzebują, a my zajmiemy się resztą. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi serwisowe sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Co oferujemy w ramach serwisu?

Oprócz wykonania niezbędnych napraw i wymiany wadliwych części, oferujemy również czyszczenie powierzchni opakowań i urządzeń. Pomagamy w pozbyciu się rdzy, następnie malujemy wszystko antykorozyjnymi preparatami. Po wykonaniu wszystkich napraw, możemy przetransportować sprzęt pod podany przez Państwa adres. Sumiennie podchodzimy do swoich obowiązków, ponieważ zależy nam na tym, by urządzenia służyły Państwu jeszcze przez długie lata. Przykładowe „przed i po” można zobaczyć na naszej stronie. Dostępne są tam również informacje na temat bezpłatnych testów próbnych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.