Poznaj Maglogis

Jesteśmy doświadczonym dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu: opakowań, zabezpieczania transportowanych produktów, renowacji i naprawy pojemników metalowych. Wśród naszego asortymentu znajdują się opakowania z tworzyw sztucznych, z pianki, drewniane, tekturowe, jak również przekładki czy nadstawki paletowe. Nasze produkty i usługi dedykujemy różnym branżom, zwłaszcza branży automotive.

Jesteśmy obecni na rynku od 2007 roku, jednak nasze doświadczenie w obszarze opakowań sięga 1997 r. Przez cały ten czas dokładnie poznaliśmy charakter branży motoryzacyjnej, stale rozwijając naszą wiedzę w tym zakresie.

Siedziba naszej firmy znajduje się na Śląsku, czyli tam, gdzie przemysł motoryzacyjny stale i prężnie się rozwija. Dzięki tak dogodnej lokalizacji jesteśmy na bieżąco z potrzebami i z problemami branży.

Naszą mocną stroną jest pełne zrozumienie specyfiki i warunków funkcjonowania podmiotów gospodarczych, działających zgodnie z obowiązującymi normami systemów jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.

Przez cały okres naszej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie i wiedzę, którą stale pogłębiamy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując się do oczekiwań naszych klientów. Zaangażowanie w wykonywaną pracę w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem, gwarantują uzyskanie jak najlepszego produktu, a co za tym idzie, również zadowolenia naszych klientów!

Z naszych usług skorzystały już setki firm. Dlaczego warto wybrać nas?

  • Posiadamy bogatą i kompleksową ofertę, dopasowaną do indywidualnych preferencji klientów
  • Oferujemy profesjonalne projektowanie 3D CAD, CAM
  • Zapewniamy własny transport, umożliwiający realizację dostaw zgodnie z potrzebami dyktowanymi zużyciem produkcyjnym
  • Dysponujemy własną powierzchnią magazynową, która umożliwia utrzymywanie zapasów bezpieczeństwa i natychmiastową dostawę w pilnych sytuacjach
  • Dopasowujemy się do oczekiwań klientów, wspierając ich naszą wiedzą i doświadczeniem
  • Stawiamy na rozwiązania optymalizujące koszty – dobór właściwej technologii lub materiału, ponowne użycie opakowań i materiałów

Najwyższą jakość zawsze stawiamy na pierwszym miejscu!