Blog

Od czego zależy wytrzymałość tektury?

Opakowania z tektury są coraz chętniej wykorzystywane w różnych branżach. Ich popularność jest spowodowana rewelacyjnymi parametrami, estetycznym wyglądem i troską o nasze środowisko. Tektura jest całkowicie biodegradowalna. Rozkłada się zaledwie około 3 miesięcy, co w porównaniu do opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych jest doskonałym wynikiem! (więcej…)

Jakie atesty muszą mieć opakowania plastikowe?

Opakowania plastikowe cieszą się w dzisiejszym świecie ogromną popularnością. Z pewnością  wielokrotnie kupujesz zapakowane w nie produkty spożywcze, leki, suplementy diety, ubrania, czy akcesoria. (więcej…)

Jak przechowywać opakowania kartonowe?

Opakowanie kartonowe nie wymagają skomplikowanych zasad przechowywania. Są bardzo praktyczne, łatwe w montażu, złożone zajmują bardzo mało miejsca. (więcej…)

Jakie wykorzystuje się tektury w branży opakowaniowej?

Tekturę stosowano w przemyśle już w XIX wieku. Wraz z rozwijającymi różnymi gałęziami przemysłu i handlu rosło zapotrzebowanie na praktyczne opakowania. Tekturowe pudełka miały tę zaletę, że były lekkie, łatwe do przycięcia i uformowania. (więcej…)

Co można przewozić w opakowaniach z tektury?

Opakowania z tektury mają wiele zalet. Są lekkie, poręczne w transporcie i wytrzymałe. (więcej…)

Gdzie można wykorzystać opakowanie z tworzyw sztucznych?

Nasza firma specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Z tego artykułu dowiesz się, gdzie produkowane przez nas wyroby najczęściej znajdują zastosowanie. (więcej…)

Rodzaje opakowań z tektury

 

Tektura to jeden z najlepszych materiałów do produkcji różnorodnych opakowań. Jest trwała, ekologiczna, stosunkowo tania i umożliwia produkcję różnorodnych wyrobów opakowaniowych. (więcej…)